Nasze podejście

hr

Poprzez konsultacje opracowujemy scenariusz wspólnej pracy z klientem aż do osiągnięcia finalnego celu.

Wzajemna nauka

Klient współpracując z nami uczy się korzystając z naszego doświadczenia, wynika to z naszej nieodpartej chęci przekazywania wiedzy, czego pozytywnym skutkiem są opracowany i prowadzony przez nas PODSTAWOWY KURS FOTOGRAFII.

Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył

– ROBERT BRESSON

Wartości

hr
Profesjonalna fotografia to coś więcej niż kliknięcie przycisku. Poczynając od stylizacji i kompozycji poprzez dobór i przygotowanie oświetlenia a potem opracowanie cyfrowe całości to trudna droga do wspaniałego celu jakim jest ta jedna perfekcyjna fotografia. Posiadanie smartphona z nikogo nie zrobi fotografa.

Elegancja

Piękno ...

Wyrażamy elegancję i piękno na wiele różnych sposobów i w wielu miejscach, z wykorzystaniem metody naturalnej i dyskretnej

Elastyczność

Uwierz w to ...

 Rozumiemy, że większość naszych klientów ma niewielkie doświadczenie w wynajmowaniu fotografa, więc jest to nasz obowiązek być elastycznym

Jedność

Baw się tym ...

Albumy są zaprojektowane przez nas w studio a Ty bawiąc się masz duży wpływ w całym procesie sugerując zmiany wg Twojego gustu.

Dostęp

Pełna Kontrola

W trakcie realizacji Twojego projektu masz nad nim pełna kontrolę, współpracujemy z Tobą i w każdej chwili jesteśmy otwarci na zmiany i konsultacje.

Różnorodność

Większy wybór

Między fotografami są bardzo duże różnice w ich stylu, doświadczeniu, jakości ich wyposażenia, skieruj ich uwagę na to, co chcesz a dostarczą Ci wiele wyników.

Kreatywność

Więcej pomysłów

W pracy fotografa bardzo istotne jest aby do każdego zlecenia podchodzić z nowymi pomysłami i rozwiązaniami, które zachęcą klientów do współpracy.

Anatomia Fotografii Logo jasne przezroczyste

Nasza Historia

hr

Początek

Pracowaliśmy ciężko przez wiele lat wyprzedzając każdy nadchodzący trend w fotografii. Przeszliśmy przez te wszystkie zmiany w branży fotograficznej z każdej wyciągając wnioski i wykorzystując do najlepszej możliwej obsługi klienta, wiedząc że w tej branży klient nie da drugiej szansy.

Poszukiwanie Własnego Stylu

Wynosimy doświadczenie z wielu branż, dotknęliśmy praktycznie każdej możliwej sfery fotografii. Poprzez tą drogę wypracowaliśmy swój własny styl i system, który wdrażamy w życie wykonując zlecenia dla naszych klientów, jak i szkoląc nowych fotografów.

Nowa Generacja

W pewnym momencie naszej kariery zdecydowaliśmy się przekazać naszą wiedzę nowym adeptom fotografii, tak zrodził się nasz Podstawowy Kurs Fotografii, który pozwala każdemu zobaczyć jaka duża różnica jest pomiędzy robieniem zdjęć a byciem prawdziwym fotografem.

Fotografia i anatomia
fotopasja

Nasi Fantastyczni Klienci

hr

Możemy Ci pomóc w każdym projekcie

POPRZEZ KREATYWNE POMYSŁY, INNOWACJE & CZYSTĄ DETERMINACJĘ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI