Zdjęcia Okolicznościowe

Fotografia okolicznościowa to wspaniała pamiątka z ważnego wydarzenia dla całej rodziny. Zapewniamy miłą atmosferę oraz profesjonalne podejście do uroczystości. Przygotowany przez nas materiał zostanie odpowiednio obrobiony cyfrowo i zapisany na wybranym przez Państwa nośniku..

Fotografia Ślubna

Bardzo popularną usługą jest fotografia ślubna i sesje narzeczeńskie. Nasze fotografie to dobra inwestycja w przyszłe wspomnienia a wartość tych fotografii będzie rosła wraz z upływem czasu. Kiedyś w przyszłości okaże się, że są bezcenne.

Fotografia Dla Biznesu

Świadczymy kompleksowe usługi fotografii komercyjnej do obsługi wszystkich potrzeb stron internetowych, produktów reklamowych, produktów handlowych, żywności, opakowań i fotografii mody. Wykonujemy PACKSHOTY stałe i ruchome.

Eventy i Wydarzenia Kulturalne

Wykonujemy reportaże z eventów takich jak np. imprezy firmowe, ważne spotkania biznesowe, szkolenia oraz wydarzeń kulturalnych jak koncerty, wydarzenia sportowe, wystawy i inne. Reportaż fotograficzny będzie doskonałym świadectwem profesjonalizmu firmy.

Anatomia Fotografii Studio

Portfolio Dla Modelek

Każda modelka powinna mieć poza zdjęciami cyfrowymi, które publikuje w Internecie, również portfolio drukowane, czyli album z wybranymi odbitkami. Takie portfolio zabiera ze sobą np. na spotkania z agencjami lub na casting.

fotografia architektury wnętrz

Architektura i Wnętrza

Przyjeżdżamy z całym niezbędnym sprzętem w miejsca takie jak: restauracje, hotele, hale przemysłowe. Wykonane przez nas zdjęcia podkreślają walory obiektu i przyciągają uwagę odbiorców. Wykonujemy też WIRTUALNE SPACERY.

zdjęcia plenerowe

Zdjęcia Plenerowe

Robimy sesje zdjęciowe w plenerze jak również u Państwa w domu. Z pośród przygotowanego przez nas materiału wybierasz dowolną ilość zdjęć. Mamy duże doświadczenie w fotografowaniu przyrody i plenerowych imprez sportowych.

zdjęcia studyjne

Zdjęcia Studyjne

Zapraszamy na nasze sesje portretowe lub biznesowe z oświetleniem studyjnym. Połączenie z technikami komputerowej obróbki zdjęć daje w efekcie zdjęcia pokazujące najlepsze cechy osoby fotografowanej spójne z oczekiwanym profilem prywatnym lub biznesowym.

Jesteśmy gotowi na każdy projekt!

Telefon: +48 661 771 131
e-mail: kontakt@af.org.pl

Jak Działamy

W branży usługowej aby praca z klientem przynosiła radość i zadowolenie dla obu stron, trzeba mieć spójny system określający kolejne czynności krok po kroku.

Tak własnie działa Anatomia Fotografii.

Przygotowania

Wywiad z klientem, przedyskutowanie projektu i zebranie niezbędnych materiałów.

Analiza

Analiza zebranych wcześniej materiałów. Opracowanie scenariusza sesji zdjęciowej z określeniem celów.

Design

Opracowanie stylu fotografii i przygotowanie odpowiednich materiałów, miejsca, scenerii, strojów i innych aspektów designerskich.

Wykonanie Zdjęć

Sesja zdjęciowa według przygotowanego planu oraz designu. Obróbka cyfrowa zdjęć i przygotowanie ich na wybranym nośniku dla klienta.

Referencje

KLIENCI NAS UWIELBIAJĄ

Z całego serca polecam usługi fotografów z Anatomia Fotografii. Przez długi okres współpracy z nami dali się poznać jako bardzo sumienna i profesjonalna Firma, w której wszyscy z dużym zaangażowaniem podchodzą do swoich obowiązków.
Andżelika, prywatnie
Anatomia Fotografii is a rock star in the world of photography education. They not only know their stuff, but they have the unique gift of being able to meet their students at their level and make complicated technical information both easy to understand and entertaining.
Dariusz, MLM United LLC

wykonamy najbardziej śmiałe projekty

POPRZEZ KREATYWNE PODEJŚCIE, ZAANGAŻOWANIE I CZYSTĄ DETERMINACJĘ